OPINIE KLIENTÓW

Poznaj opinie naszych dotychczasowych klientów.

Dla mnie osobiście był bardzo ważne, że trenerami od szkoleń sprzedażowych w Grupie Kreatywna są praktycy sprzedaży, a nie jedynie teoretycy jak niestety często zdarza się wśród firm szkoleniowych.

Javro, Katowice

Program szkolenia został zrealizowany z dużą starannością. Pani Agnieszka Śmiejka zaprezentowała profesjonalizm, wysoki poziom merytorycznych kompetencji oraz skuteczność w nauczaniu. (…) uczestnicy podkreślali atrakcyjność metod realizacji szkolenia oraz indywidualne podejście do każdego uczestnika.

SWSZ, Katowice

Nasi pracownicy wzięli udział w zajęciach organizowanych w ramach Szkoły Profesjonalnej Sprzedaży (szkolenia Katowice). W ich opinii były to zajęcia przydatne  ponieważ usystematyzowały ich wiedzę na temat technik sprzedaży i standardów obsługi klienta.

CHH, Katowice

Szkoła Profesjonalnej Sprzedaży w Katowicach to praktyczne i interesujące szkolenia otwarte dla handlowców. Polecam każdemu, kto chce opanować nowoczesne techniki sprzedaży oraz negocjacji.  Fajni trenerzy, ważne tematy i ciekawe ćwiczenia!

Opinia uczestnika SPS, (otwarte szkolenia Katowice)

„Uczestnicy w ankiecie oceniającej wystawili p. Agnieszce najwyższe noty, a wiedzę, którą nabyli stosują z powodzeniem w codziennych obowiązkach.”

openSchool, Tychy

„Petarda! Po 8 godzinach z Tobą mam usystematyzowaną wiedzę na temat przebiegu rozmowy z klientem. To było moje kolejne szkolenie z tego tematu i jestem mile zaskoczony.”

Opinia uczestnika SPS, (Katowice szkolenia otwarte)

„Pani Agnieszka efektywnie zbudowała relacje ze środowiskiem biznesowym, pozycjonując się w roli partnera i doradcy dla kadry managerskiej i działu szkoleń.”

UPC Polska, Warszawa

„Proponowane rozwiązania zawsze były dopasowane do warunków i specyfiki funkcjonowania Spółki. Trzeba zaznaczyć dużą inicjatywę, obecną zwłaszcza w obszarze tworzenia nowych narzędzi i rozwiązań sprzedażowych, które były chętnie wdrażane przez sprzedawców.”

Neonet, Wrocław

„Jestem zadowolony ze współpracy z Grupą Kreatywną. Wszystkie ustalenia zostały zrealizowane na oczekiwanym poziomie. Trenerzy zaproponowali i zrealizowali program szkoleniowy, który był atrakcyjny nawet dla doświadczonych ii wymagających agentów.”

Fincon Adviser, Katowice

„Trenerzy zastosowali ćwiczenia, które pozwoliły pracownikom na nowo spojrzeć na swoją pracę i własne kompetencje zawodowe. Ćwiczenia z kamerą, nagrywanie rozmów telefonicznych, szkolenie elearningowe oraz angażujące warsztaty dały naszym pracownikom przygotowanie teoretyczne i praktyczne umiejętności, które mogą wykorzystać w codziennej pracy.”

Noma 2 Leasing, Katowice

„Pani Agnieszka już w trakcie pierwszej części szkolenia trafnie dostosowała narzędzia pracy do wymogów zespołu; zaproponowała zagadnienia i tematy, które na tym etapie były dla nas dużo bardziej wartościowe, niż plan pierwotny i zgłoszone przez nas na wstępie potrzeby. Świadczy to o jej pełnym profesjonalizmie i zapale do przekazywania własnego doświadczenia.”

Rileta, Wrocław

„Z pełnym przekonaniem stwierdzam: wszystkie projekty, w których uczestniczyłem, a które były prowadzone pod kierownictwem lub z udziałem Pani Agnieszki Śmiejki zakończyły się pozytywnym rezultatem i z korzyścią dla ich uczestników.”

ADM Sosnowiec, Sosnowiec

„Współpraca z Grupą Kreatywną od samego początku była również po prostu miłym doświadczeniem ze względu na życzliwość, otwartość i niesamowite poczucie humoru trenerów.”

Schwung Home, Kępno

„Na uwagę zasługuje fakt, że szkolenie zostało przygotowane ściśle według wytycznych kierownika grupy handlowców i dotyczyło jedynie sytuacji, z którymi nasi handlowcy mają styczność na co dzień.”

Argumentum, Katowice

„Zajęcia były nastawione na praktyczne aspekty pracy z klientami. W trakcie szkoleń, p. Agnieszka Śmiejka wielokrotnie wykazała się doświadczeniem trenerskim i sprzedażowym.”

Brandpoint, Katowice

„Chwalimy sobie zarówno przygotowanie wykładowcy Agnieszki Śmiejka, która w interesujący sposób dzieliła się ogromnymi zasobami wiedzy, jak i logistyką samego szkolenia.”

Kompetika, Katowice

 

WYBRANI KLIENCI:

Finanse i ubezpieczenia:
4FILAR, Aegon Services, Allianz, Alphabet Polska Fleet Management, Appco Direct Polska, Argumentum, AXA Życie, Credit Agricole, Fincon Adviser, Giełda Papierów Wartościowych S.A. w Warszawie, IFM Global Asset Management, ING Bank Śląski, Ista Shared Services Polska, Medical Finance Group, Nationale Nederlanden S.A., Noma 2 Leasing, Polskie Doradztwo Finansowe, Raiffeisen Insurance Agency, Zakład Ubezpieczeń Społecznych

Branża spożywcza:
Auchan, Bacardi Martini, Ham (Zakłady Mięsne Ham), Społem

Branża telekomunikacyjna:
Elsat, Orange, Telekomunikacja Polska, UPC Polska

Branża IT:
Autodesk, Infosys Poland, Proximetry Poland, Wasko S.A.,

Firmy produkcyjne:
BMZ GmbH, Darmann Europe, Dressta, Ferro S.A., Hyundai Motor Manufacturing Czech, Incobex, Inventini, Javro, KLEEN-TEX Polska, Komin-Flex, Kulinaria S.A., MYWAM KUPIEC, BARTOLD, ANGRES, POLAK MEBLE, Polifarb Cieszyn, Poltent, Pottker-Polska, RENA S.A., Rileta, Saint-Gobain Innovative Materials, SCHWUNG HOME, SEW Eurodrive, SFM FILTRY ŁUCZAK, STP & DIN CHEMICALS

Branża poligraficzna i reklamowa:
Brandpoint, GRAFFITI STUDIO, GREG, MADATO, Reproserwis Miller, WOOJT

Produkty i usługi dla ludności:
ADM Sosnowiec, ATR WRZOS, Muflon, Kancelaria prawna FIDUCIA, Neonet, openSchool, Polbita, Portal Technika Grzewcza, SuperKrak, Vattenfall, WideoWorld

Sprzedaż hurtowa:
Armag, Cogito, Hardware Storm, Marko Baby, ORNO-POLSKA, P.H.U. Vector, Rectus Polska,

B2B:
BBRAUN AVITUM POLAND, Bruel & Kjaer Polska, Can Pack, Cobra System, CTP Centrum Tele Promocji, dr. Belter, EURO-ELEKTRO,  Euroterminal Sławków, Introbat, Kompetika, Lexis Nexis, Metropolis, MOSTOSTAL ZABRZE, ND Logistics, POLCAB, Praca.PL, SG SYNERGIA, VoxNet BIS, Work Express

Pozostałe:
Federacja Związków Zawodowych Szkło, Naczelna Dyrekcja Archiwów Państwowych

 

Weź udział w szkoleniu otwartym - dołącz do grupy

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Maecenas scelerisque pharetra orci at pulvinar. Nam malesuada lacus et turpis pretium porta sit amet non nibh.

dowiedz się więcej

Zapytaj o wycenę szkolenia dedykowanego

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Maecenas scelerisque pharetra orci at pulvinar. Nam malesuada lacus et turpis pretium porta sit amet non nibh.

wyślij formularz

Bonus na SPS

Zostaw nam swój adres email a w zamian otrzymasz dostęp do materiałów szkoleniowych oraz voucher o wartości 100 zł na szkolenia otwarte w Katowicach.

Logo Image
Logo Image
Logo Image
Logo Image
Logo Image
Logo Image
Logo Image
Logo Image
{"slides_column":"8","slides_scroll":"1","dots":"false","arrows":"false","autoplay":"true","autoplay_interval":"2000","loop":"true","rtl":"false","speed":"1000","center_mode":"false"}