SZKOLENIA BIZNESOWE

[Księgowy] Co się stanie, jeśli zainwestujemy w rozwój naszych pracowników, a oni odejdą z firmy?

[Prezes] A co stanie się, jeśli nie zainwestujemy, a oni zostaną?

Kapitał ludzki firmy to jest ten zasób, który ma kluczowe znaczenie dla jej rozwoju. Najlepiej widać to w sprzedaży: możesz mieć świetny produkt, atrakcyjne warunki cenowe, solidną strategię marketingową ale na końcu jest tak, że klient ma kontakt ze sprzedawcą i od wyniku ich spotkania zależy ostateczna decyzja zakupowa klienta.

Dlatego przyjrzyj się swojemu sprzedawcy i oceń, jak radzi sobie z naturalną presją cenową klienta? Zastanów się czy potrafi mówić w taki sposób, aby pozytywnie zachęcić go do zakupu i czy potrafi przekonać klienta do swoich racji? Pewnie uznasz, że powinien robić to wszystko lepiej i z większą skutecznością. I to właśnie dają szkolenia biznesowe, szczególnie szkolenia dla handlowców.

Dlaczego szkolenia biznesowe to inwestycja w dobre wyniki Twojej firmy? Ponieważ niewiele osób świadomie wiąże swoją karierę z zawodem sprzedawcy, ale później większość i tak znajduje pracę na stanowiskach związanych pośrednio lub bezpośrednio z pracą z klientem. Dlatego szkolenia biznesowe są praktycznie jedyną okazją, aby uzupełnić wiedzę i rozwinąć przynajmniej podstawowe umiejętności w tym zakresie. I nie miej złudzeń – ludzie sami z siebie nie będą się rozwijać. Skoro Ty wymagasz od nich efektów, to musisz  dać im wiedzę, podobnie jak dajesz telefon, laptop i służbowy samochód.

Jeżeli masz wątpliwość czy warto inwestować w pracowników poprzez szkolenia biznesowe to oceń, jakie będą wyniki pracy niedostatecznie dobrze przeszkolonych pracowników.

Dedykowane szkolenia dla sprzedawców

dowiedz się więcej

Otwarte szkolenia dla sprzedawców

dowiedz się więcej

Bonus na SPS

Zostaw nam swój adres email a w zamian otrzymasz dostęp do materiałów szkoleniowych oraz voucher o wartości 100 zł na szkolenia otwarte w Katowicach.

Logo Image
Logo Image
Logo Image
Logo Image
Logo Image
Logo Image
Logo Image
Logo Image
{"slides_column":"8","slides_scroll":"1","dots":"false","arrows":"false","autoplay":"true","autoplay_interval":"2000","loop":"true","rtl":"false","speed":"1000","center_mode":"false"}