SZKOLENIA KATOWICE

Katowice to nasze miasto rodzinne, ze Śląska pochodzi też większość naszych klientów. Dlatego cieszy nas fakt, że coraz więcej firm z tego regionu poszukuje nowoczesnego know – how z zakresu sprzedaży i marketingu. W związku z tym oferujemy szeroki wybór szkoleń dedykowanych czyli takich, które dopasowujemy do potrzeb konkretnej firmy. W Katowicach prowadzimy także szkolenia otwarte w ramach Szkoły Profesjonalnej Sprzedaży. Są to szkolenia, na które można zapisać pojedynczych handlowców. Katowicka edycja od zawsze cieszy się dużym zainteresowaniem, ponieważ jest najlepszym tego typu szkoleniem w Katowicach, a być może i na całym Śląsku. Często uczestniczą w nim handlowcy lub właściciele firm z Gliwic, Częstochowy a nawet Bieska Białej.

W najbliższych latach firmy z województwa śląskiego mogą starać się o uzyskanie dofinansowania dla swoich szkoleń – na ten cel przeznaczono ponad 400 mln złotych. Ściśle współpracujemy z instytucją, która zarządza tymi środkami, dlatego wielu z naszych klientów uzyskało już dodatkowe wsparcie finansowe. Możemy pomóc Państwu w pozyskaniu tych dodatkowych środków, a następnie w organizacji szkolenia, które rozkręci dział sprzedaży w Waszej firmie.

8 powodów, dla których warto zapytać nas o szkolenia w Katowicach:

DOŚWIADCZENIE I WIEDZA

Od wielu lat jesteśmy aktywnymi trenerami biznesu. Współpracujemy zarówno z dużymi koorporacjami, jak i mniejszymi firmami, które dzielnie walczą o pozycję lidera w swojej branży. Naszą mocną stroną są szkolenia dla sprzedawców .

BADANIE POTRZEB

Ty sygnalizujesz chęć zorganizowania szkolenia - my szukamy tematu, który warto na nim przepracować. Zapytamy Ciebie i Twoich pracowników, na co warto przeznaczyć czas na szkoleniu, aby był on dobrze zainwestowany.

SZYCIE SZKOLENIA WEDŁUG TWOICH POTRZEB

Na naszej stronie znajdziesz gotowe programy szkoleń. Potraktuj to wyłącznie jako podpowiedź. Każde nasze szkolenie biznesowe jest modyfikowane w taki sposób, aby maksymalnie odpowiadało Twoim potrzebom.

MATERIAŁY SZKOLENIOWE

Uczestnicy szkolenia otrzymują wydrukowane materiały, do których mogą wrócić po szkoleniu.

DUŻY WYBÓR SZKOLEŃ

Możesz wybrać szkolenia dedykowane lub szkolenia otwarte w Katowicach. Zapraszamy na zajęcia Szkoły Profesjonalnej Sprzedaży w Katowicach.

BEZPŁATNE KONSULTACJE

Przez 30 dni od szkolenia trener jest dostępny dla jego uczestników. W tym czasie mogą zadawać mu pytania lub indywidualnie omówić niektóre kwestie.

PAMIĄTKOWE ZAŚWIADCZENIE

Każdy uczestnik szkolenia otrzymuje imienne zaświadczenie potwierdzające udział w szkoleniu.

PREZENT

Opowiemy Ci o nim więcej, gdy porozmawiamy o szczegółach szkolenia dla Ciebie.

Jak zorganizować szkolenie dla handlowców:

Określ wielkość grupy:Zdefiniuj zakres tematyczny szkolenia:Określ termin szkolenia:Wybierz miejsce szkolenia:Nasza rekomendacja dla Ciebie:Kolejny krok:
grupa co najmniej 5 osobowajeden z naszych gotowych programów szkoleniowych lub przygotowany na Twoje specjalne zamówieniedowolny, także w weekendydowolne, w siedzibie Twojej firmy lub wyjazdoweszkolenie dedykowane czyli takie, w którym biorą udział jedynie pracownicy Twojej firmyskontaktuj się z nami – opowiedz nam o swoim projekcie szkoleniowym
pojedyncze osobyjeden z naszych gotowych programów szkoleniowychzgodnie z kalendarzem szkoleń otwartychKatowiceszkolenie otwarte czyli takie, w którym biorą udział przedstawiciele różnych firmwybierz szkolenie i wyślij formularz zgłoszeniowy

Szkolenie handlowe dla 1 lub 2 osób? Sprawdź SPS!

dowiedz się więcej

Szkolenie sprzedażowe dla całego zespołu? Zobacz!

dowiedz się więcej

Bonus na SPS

Zostaw nam swój adres email a w zamian otrzymasz dostęp do materiałów szkoleniowych oraz voucher o wartości 100 zł na szkolenia otwarte w Katowicach.

Logo Image
Logo Image
Logo Image
Logo Image
Logo Image
Logo Image
Logo Image
Logo Image
{"slides_column":"8","slides_scroll":"1","dots":"false","arrows":"false","autoplay":"true","autoplay_interval":"2000","loop":"true","rtl":"false","speed":"1000","center_mode":"false"}