SZKOLENIA SPRZEDAŻOWE

Czy wiesz, że jedynie 9 procent handlowców regularnie realizuje postawione im cele sprzedażowe?

Klienci lubią kupować, ale nie lubią kiedy im się sprzedaje. Czy to oznacza, że masz czekać z założonymi rękoma, aż sami przyjdą do Ciebie i powiedzą „kupuję”? Nie! To oznacza jedynie, że musisz być jeszcze lepszy w niełatwej sztuce sprzedawania. I w tym właśnie pomogą Ci odpowiednio zrealizowane szkolenia. Dlaczego warto wybrać właśnie nas? Ponieważ szkolenia sprzedażowe realizujemy z największą starannością. Na każdym etapie naszej współpracy z Tobą pamiętamy o tym, aby dać Ci usługę, która w krótkim czasie przyniesie wymierne rezultaty w postaci wzrostu sprzedaży. Jeżeli planujesz szkolenie sprzedażowe, to pamiętaj że możesz zapisać się na szkolenia otwarte w Katowicach, Wrocławiu, Warszawie i Krakowie albo zaprosić trenera do swojej firmy.

Sprawdzone szkolenia sprzedażowe:

AS SPRZEDAŻY B2B

Sprzedaż klientowi biznesowemu

czytaj dalej

AS SPRZEDAŻY B2C

Sprzedaż klientowi indywidualnemu

czytaj dalej

E-PARAGON XXL

Sprzedaż i obsługa klienta w sklepie online

czytaj dalej

KLIENT NASZ FAN

Profesjonalna obsługa klienta

czytaj dalej

NEGOCJATOR PLUS

Negocjacje sprzedażowe dla handlowców

czytaj dalej

NINJA PROSPECTINGU

Poszukiwanie klientów

czytaj dalej

PARAGON XXL

Sprzedaż i obsługa klienta w sklepie stacjonarnym

czytaj dalej

Jak zorganizować szkolenie sprzedażowe?

Określ wielkość grupy:Zdefiniuj zakres tematyczny szkolenia:Określ termin szkolenia:Wybierz miejsce szkolenia:Nasza rekomendacja dla Ciebie:Kolejny krok:
grupa co najmniej 5 osobowajeden z naszych gotowych programów szkoleniowych lub przygotowany na Twoje specjalne zamówieniedowolny, także w weekendydowolne, w siedzibie Twojej firmy lub wyjazdoweszkolenie dedykowane czyli takie, w którym biorą udział jedynie pracownicy Twojej firmyskontaktuj się z nami – opowiedz nam o swoim projekcie szkoleniowym
pojedyncze osobyjeden z naszych gotowych programów szkoleniowychzgodnie z kalendarzem szkoleń otwartychKatowice, Kraków, Wrocław, Warszawaszkolenie otwarte czyli takie, w którym biorą udział przedstawiciele różnych firmwybierz szkolenie i wyślij formularz zgłoszeniowy

8 powodów, dla których warto zapytać nas o szkolenie sprzedażowe:

DOŚWIADCZENIE I WIEDZA

Od wielu lat jesteśmy aktywnymi trenerami biznesu. Współpracujemy zarówno z dużymi koorporacjami, jak i mniejszymi firmami, które dzielnie walczą o pozycję lidera w swojej branży. Naszą mocną stroną są szkolenia dla sprzedawców.

BADANIE POTRZEB

Ty sygnalizujesz chęć zorganizowania szkolenia - my szukamy tematu, który warto na nim przepracować. Zapytamy Ciebie i Twoich pracowników, na co warto przeznaczyć czas na szkoleniu, aby był on dobrze zainwestowany.

SZYCIE SZKOLENIA WEDŁUG TWOICH POTRZEB

Na naszej stronie znajdziesz gotowe programy szkoleń. Potraktuj to wyłącznie jako podpowiedź. Każde nasze szkolenie biznesowe jest modyfikowane w taki sposób, aby maksymalnie odpowiadało Twoim potrzebom.

MATERIAŁY SZKOLENIOWE

Uczestnicy szkolenia otrzymują wydrukowane materiały, do których mogą wrócić po szkoleniu.

DUŻY WYBÓR SZKOLEŃ

Możesz wybrać szkolenia dedykowane lub szkolenia otwarte, Katowice, Wrocław, Kraków i Warszawa - tam działa nasza Szkoła Profesjonalnej Sprzedaży.

BEZPŁATNE KONSULTACJE

Przez 30 dni od szkolenia trener jest dostępny dla jego uczestników. W tym czasie mogą zadawać mu pytania lub indywidualnie omówić niektóre kwestie.

PAMIĄTKOWE ZAŚWIADCZENIE

Każdy uczestnik szkolenia otrzymuje imienne zaświadczenie potwierdzające udział w szkoleniu.

PREZENT

Opowiemy Ci o nim więcej, gdy porozmawiamy o szczegółach szkolenia dla Ciebie.

Oni znają nasze szkolenia dla sprzedawców. Poznaj ich opinie:

Szkolenie handlowe dla 1 lub 2 osób? Sprawdź SPS!

dowiedz się więcej

Szkolenie dla całego Twojego zespołu? Powiedz nam czego szukasz.

napisz lub zadzwoń

Bonus na SPS

Zostaw nam swój adres email a w zamian otrzymasz dostęp do materiałów szkoleniowych oraz voucher o wartości 100 zł na szkolenia otwarte w Katowicach.

Logo Image
Logo Image
Logo Image
Logo Image
Logo Image
Logo Image
Logo Image
Logo Image
{"slides_column":"8","slides_scroll":"1","dots":"false","arrows":"false","autoplay":"true","autoplay_interval":"2000","loop":"true","rtl":"false","speed":"1000","center_mode":"false"}