TRENERZY

Co odróżnia dobre szkolenie od kiepskiego? Trener. To oczywiście duże uproszczenie ale  jest w nim sporo prawdy. Wybierając trenera do swojego projektu szkoleniowego postaw na doświadczenie i solidne przygotowanie.

 

AGNIESZKA ŚMIEJKA

Trener sprzedaży

Od ponad 12 lat realizuję komercyjne projekty rozwojowe. W tym czasie wyspecjalizowałam się w treningach wspierających pracę kadry managerskiej i handlowców, dzięki czemu mogłam współpracować z ponad 450 firmami o różnym profilu działalności. Najczęściej, w ramach swoich obowiązków, analizuję kompetencje ludzi biznesu w zakresie asertywnej komunikacji i realizuję dedykowane dla nich działania rozwojowe poprzez prowadzenie szkoleń, wykładów, indywidualnych sesji treningowych lub coachingów. Osobiste wieloletnie doświadczenie zawodowe sprawia, że jestem wiarygodnym partnerem do współpracy, zwłaszcza dla przedstawicieli sił sprzedaży. Uczestnicy szkoleń lubią ze mną pracować, ponieważ moje warsztaty charakteryzuje dynamizm, dobra atmosfera, dopasowanie do specyfiki pracy Klienta oraz koncentracja na praktyce.

 

WYKSZTAŁCENIE:

 • McHayes & Steward Group – Szkoła Zarządzania Sprzedażą [2016]
 • Erickson College w Vancouver – The Art & Science of Coaching [2008] (instytucja organizująca kurs w Polsce – Wszechnica Uniwersytetu Jagiellońskiego)
 • Uniwersytet Śląski w Katowicach, Wydział Nauk Społecznych [2003]

 

LESZEK NOWODWORSKI

Trener, coach, konsultant

Od 17 lat pracuję  w zawodzie trenera, coacha i konsultanta w obszarach związanych z sprzedażą, zarządzaniem i rozwojem. Brałem udział w projektach przeznaczonych zarówno dla korporacji jak i dla średniego i małego biznesu. W ramach tych działań doradzałem oraz przygotowywałem (i realizowałem) procesy  szkoleniowo – rozwojowe dla sprzedawców oraz kadry managerskiej. Stosując nowoczesne metody i narzędzia dostosowane do indywidualnej specyfiki Klienta, miałem możliwość „przepracować” z Uczestnikami ponad 10 000 godzin na sali szkoleniowej.

 

WYKSZTAŁCENIE:

 • Uniwersytet Śląski  w Katowicach (studia wyższe)
 • Studia Podyplomowe  Akademia Ekonomiczna w Katowicach (studia podyplomowe)
 • Coach ICC Poland nr certyfikatu 6428
 • Licencja AQR INTERNATIONAL Ltd : Badanie stylu i skuteczności przywództwa ILM 72 nr licencji
 • ILM123202 oraz Badanie siły i odporności psychicznej TQM 42 nr licencji MTQ123800
 • Szkoła Trenerów Licencjonowanych PAIZ Konsulting
 • Certyfikowany Asesor BIGRAM SA Personnel Consulting

 

MACIEJ KOZUBIK

Trener, coach, publicysta

Posiadam wieloletnie doświadczenie w biznesie oraz sprzedaży – w branży finansowej, reklamowej i FMCG. W zawodzie coacha i trenera realizuję projekty głównie dla małych i średnich firm. Specjalizuję się w procesach szkoleniowo-edukacyjnych z obszaru sprzedaży, w szczególności obsłudze klienta, negocjacjach handlowych, poszukiwaniu klienta oraz technikach sprzedaży.

Jestem świadomym optymistą, który w każdym błędzie dostrzeże coś pozytywnego. Nieprzerwanie dążę do doskonałości we wszystkim, co robię, dlatego wyznaczam sobie ambitne cele i permanentnie szukam nowych inspiracji.

 

WYKSZTAŁCENIE:

 • Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach
 • Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu (Akademia Coacha i Akademia Trenerów Biznesu)
 • CoachWise Essentials Program™ i Team Coach (ICF Continuing Coach Education).
Dedykowane szkolenia dla sprzedawców

dowiedz się więcej

Otwarte szkolenia dla sprzedawców

dowiedz się więcej

Bonus na SPS

Zostaw nam swój adres email a w zamian otrzymasz dostęp do materiałów szkoleniowych oraz voucher o wartości 100 zł na szkolenia otwarte w Katowicach.

Logo Image
Logo Image
Logo Image
Logo Image
Logo Image
Logo Image
Logo Image
Logo Image
{"slides_column":"8","slides_scroll":"1","dots":"false","arrows":"false","autoplay":"true","autoplay_interval":"2000","loop":"true","rtl":"false","speed":"1000","center_mode":"false"}