SZKOLENIA OTWARTE

Zapisz się na nasze szkolenia otwarte. Katowice, Wrocław, Warszawa i Kraków – tutaj organizujemy profesjonalne kursy sprzedażowe i warsztaty dla menedżerów, w których możesz wziąć udział.

Warsztat dla sprzedawców

SZKOŁA PROFESJONALNEJ SPRZEDAŻY

Praktyczny warsztat sprzedażowy, który poświęcony jest najważniejszym wyzwaniom we współczesnej sprzedaży w segmencie B2B. W trakcie szkolenia prezentujemy dobre praktyki z zakresu inicjowania kontaktu z klientem, prezentowania oferty i radzenie sobie z klientem, który odwleka podjęcie decyzji zakupowej. Dołącz do nas jeżeli nie wiesz jak przykuć uwagę klienta, ciekawie opowiedzieć o swoim produkcie, napisać maila sprzedażowego lub odpowiedzieć na obiekcje klienta. Gwarantujemy, że po tym szkoleniu będziesz to wiedzieć.

Najważniejsze zagadnienia omawiane w trakcie szkolenia dla sprzedawców:

  • Techniki sprzedaży
  • Strategie prospectingowe (telemarketing, cold mailing)
  • Negocjacje cenowe

Czas szkolenia: 16 godzin zegarowych

Zobacz więcej

 

Warsztat dla menedżerów

AKADEMIA LIDERA

Intensywny warsztat dla menedżerów, który poświęcony jest wyzwaniom związanym z kierowaniem ludźmi.  W trakcie szkolenia omawiamy kwestie wpływu menedżera na pracownika oraz analizujemy dobre praktyki z zakresu motywowania, delegowania i reagowania w trudnych sytuacjach. To szkolenie jest szczególnie dedykowane tym menedżerom, którzy mają niewielkie doświadczenie lub wcześniej nie brali udziału w podobnym kursie.

Najważniejsze zagadnienia omawiane w trakcie szkolenia:

  • Zarządzanie sytuacyjne
  • Rozwijanie potencjału pracownika
  • Motywowanie pracownika

Czas szkolenia: 16 godzin zegarowych

Zobacz więcej

 

FAQ

Co zawiera cena?

Cena regularna szkolenia dla jednej osoby to 1145,00 zł netto. Cena zawiera udział w całodniowych zajęciach. W cenę wliczono wysokiej jakości materiały dla uczestnika, imienne zaświadczenie oraz katering kawowy. Cena szkolenia nie obejmuje lunchu ani parkingu.

Przy zapisie 2 i więcej osób udzielamy 10 procentowego rabatu.

Co da mi udział w szkoleniu otwartym?

Wyjątkowość tej formy kształcenia polega na tym, że ludzie mogą wymienić się doświadczeniami z innymi uczestnikami szkolenia oraz poznać specyfikę pracy w innych branżach. Poza tym szkolenia otwarte to dobre rozwiązanie dla firm, które chcą przeszkolić pojedyncze osoby. Alternatywą dla szkoleń otwartych są droższe szkolenia dedykowane oraz szkolenia indywidualne.

Dołożyliśmy wielu starań, aby uczestnicy naszych szkoleń otwartych otrzymali najlepsze warunki do nauki:

  • w szkoleniu bierze udział maksymalnie 12 osób, dzięki temu każdy ma bezpośredni kontakt z trenerem i może brać aktywny udział w zajęciach,
  • trener prowadzący szkolenie kontaktuje się z uczestnikami jeszcze przed zajęciami i zbiera informacje o ich oczekiwaniach i potrzebach szkoleniowych,

Gdzie odbywają się szkolenia?

Szkolenia otwarte organizujemy w salach zlokalizowanych w centrum miasta, tak aby zagwarantować uczestnikom swobodny dojazd. Szkolenia otwarte w Katowicach najczęściej organizujemy na ul. Dyrekcyjnej, natomiast w innych miastach szkolenia odbywają się w różnych lokalizacjach w zależności od dostępności. Uczestnicy otrzymują pakiet informacji organizacyjnych 30 dni przed rozpoczęciem szkolenia.

Ile trwa dzień szkoleniowy?

Szkolenia rozpoczynają się o godzinie 9:00 i kończą o godzinie 17:00. W trakcie szkolenia odbywają się 2 krótkie przerwy oraz 60 minutowa przerwa na lunch.

 

Dedykowane szkolenia dla sprzedawców

dowiedz się więcej

Otwarte szkolenia dla sprzedawców

dowiedz się więcej

Bonus na SPS

Zostaw nam swój adres email a w zamian otrzymasz dostęp do materiałów szkoleniowych oraz voucher o wartości 100 zł na szkolenia otwarte w Katowicach.

Logo Image
Logo Image
Logo Image
Logo Image
Logo Image
Logo Image
Logo Image
Logo Image
{"slides_column":"8","slides_scroll":"1","dots":"false","arrows":"false","autoplay":"true","autoplay_interval":"2000","loop":"true","rtl":"false","speed":"1000","center_mode":"false"}